Час роботи: пн-нд с 9.00 до 20.00

Не змінюється навантаження на орбітреку

02.06.2015

Більшість еліптичних тренажерів пропонують різні рівні навантаження з можливістю перемикати їх, в залежності від ступеня Вашої підготовки. Якщо опір перестає працювати, спробуйте скористатися рекомендаціями, що вказані в поданій статті.

Навантаження на орбітреку працює аналогічно, як і на велотренажері, тобто чим вище опір, тим складніше хід педалі. Еліптичний тренажер може мати від декількох рівнів навантаження і до 30. Якщо орбитрек має цифрове навантаження, то змінювати його можна за допомогою кнопок управління на консолі. Якщо це механіка – то регулювання відбувається вручну через «баранчик».

Причини відсутності навантаження на орбітреку

Існує кілька різних факторів, через які навантаження на тренажері може перестати працювати. Якщо живлення включено не на повну потужність, то навантаження перестає працювати. Причина може бути в блоці управління навантаженням, в консолі або в моторчику. Якщо приводний ремінь став непридатним, навантаження може «прослизати» чи не працювати взагалі, навіть при включенні на максимум.

Що робити?

Якщо опір перестає працювати, в першу чергу перевірте живлення орбитрека. Деякі моделі працюють від батарейок, інші – через адаптер. У першому випадку, переконайтеся, що батарейки знаходяться в робочому стані. Якщо елементи живлення розряджені, то дисплей буде включатися, але опору не буде. У другому випадку, перевірте, що адаптер підключений правильно.

Увага! Якщо зовні причина не була знайдена, не прагніть розібрати тренажер самостійно! Якщо Ви не володієте необхідними навичками, то можете пошкодити важливі елементи, і тоді ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж Ви розраховували.

Викликати майстра для ремонту орбитрека або задати питання можна, залишивши повідомлення на нашому сайті або за телефонами: (063) 411-03-12, (050) 234-40-44, (096) 602-47-30.

Читайте також:
Чим можна змащувати орбитрек?
Як дізнатися розмір приводного ременя тренажера?
Обслуговування еліптичного тренажера.

залишилися питання?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом!

*Виїзд майстра по Харкову 150 грн + безкоштовна діагностика.

scroll-top